Fotball
Raskeste
mål:
Daniel Olsen, scoret et flott mål etter bare 3 sekunders
spill
Klasse
1 Vinner A-sluttspill
Vinner: Sambas
Lagleder: Marius Evensen
Joachim, Marius E., Daniel, Mats, Henrik, Truls, Marius K. og
Fredrik
2. Pricewaterhouse Coopers
Lagleder:
Mikael Skovrup
Jørgen, Mikael, Martin, Per Øivind, Vigleik, Kevin,
Muchiri og Haakon
3. Michotech
Lagleder: Jahn Otto Bråthen
Thomas, Bjarne, Nils Egil, Jahn Otto, Magnus, Georg, Henrik, Henning
og Stian
Bamble Mester:
Sambas
Klasse 2 B-sluttspill
Vinner: Boca Bamble Seniors
Lagleder: Stig Stamland
Ole Ivar, Morten, Roger, Stig, Raed, Håkon og Rune
Nr. 2 JAD
Lagleder: Jarle Dragsten
Jarle, Vetle, Magnus, Sondre, Gunnar, Bård og Alex
Bamble Mester: Boca Bamble Seniors
Klasse 2 Vinner C-sluttspill
South America FC
Lagleder: Jorge Valdes
Tommy, Victor, Andre, Jonathan M., Jorge, Marius, Jostein, Mohammed,
Chris og
Jonathan D.
Klasse
3
Nr. 1 VIVA United
Lagleder: Øyvind Hansen
Øyvind mfl.
Sist: Explorers Club
Lagleder: Magnus Nilsen
Klasse 4
Vinner: Porsgrunn Kommune
Lagleder: Tonje Rustad
Birgitte, Helle, Birgit, Bente, Carina, Anniken, Tonje, Melina
og Hanne
Nr. 2 Fortuna
Bamble
Lagleder: Gitte Bredesen
Cathrine, Monica, Gitte, Ida, Ingunn, Marianne A., Renathe, Venche,
Mari, Charlotte, Tine og Marianne L.
Nr. 3 RA-BIL
Monica, Marie
Kristine, Beate, Linda Linn, Gry, Lena, Line
Bamble Mester: Fortuna Bamble
_________________________
Håndball
Klasse 5 A-sluttspill
Vinner: Norcem
Lagleder: Evy Strand
Lise, Jeanette, Kari, Evy, Rikke, Charlotte, Charlotte, Siw, Mona,
Henriette, Lena og Stine.
Nr. 2 Rønholt
Lagleder: Arve Kjær
Rigmor, Beate, Marit, Lill Iren, Anne Grete, Ann Kristin, Camilla,
Bjørg og Linda
Nr. 3 Porsgrunn Kommune
Lagleder: Christine Johnsen
Christine, Linda, Bente, Kristin, Vibeke, Tove, Gunn, Merete og
Irene
Bamble Mester Rønholt
Klasse
5 B-sluttspill
Vinner: Porselen
Lagleder:
Jeanette Kristiansen
Michelle, Elisabeth, Beate, Veronica, Lene, Hanne, Helle og Jeanette
Klasse 6
Vinner: Rønholt
Lagleder:
Rigmor Pettersen
Henning, Tommy, Lars Erik, Kent Ove, Jon, Torgeir, Steinar, Arve,
Bjørn Olav og Joacim
Nr. 2 Team Bamble
Lagleder: Sverre Pettersen
Stian, Sverre, Terje, Pål, Rune, Joacim og Thomas
Nr. 3 HIP-BIL
Lagleder: Maria Skaraas Dan, F.R. Reidar, Vegard, Chris, Arvid
og Anders
Bamble Mester: Rønholt
Æres
pokal for comeback og kjempeinnsats:
CBS Group v/ Lagleder Ragnar Solvang
Klasse
7
1. Rønholt
Lagleder: Rigmor Pettersen
Rigmor, Beate, Marit, Lill Iren, Anne Grete, Ann Kristin, Camilla,
Bjørg, Linda, Henning, Tommy, Lars Erik, Kent Ove, Jon,
Torgeir, Steinar, Arve, Bjørn Olav og Joacim
2. Team Bamble
Lagleder: Lisbeth
Stian, Sverre, Terje, Pål, Rune, Joacim og Thomas
3. Yara-Herøya I.P- BIL
Lagleder:
Maria Skaraas
Fredrik, Dan, Vegar, Chris, Arvid, Maria, Tove, Helen, Gitte,
Aniken, Nina, Ina, Camilla og Anders
Bamble Mester:
Rønholt
______________________
Innebandy
Klasse 8 A-sluttspill
Vinner Tinnkølla
Lagleder:
Frank Stendal
Agnar, Krister Kølla, Morten, Stefan Regissøren,
Frank, Tomas, Håvard Pannebånd
Nr. 2 HIP-BIL
Lagleder:
Eirik Lunde
Eririk, Jan Henning, Stein Egil, Arne, Ingunn, Geir, Jarle, Bengt,
Trond Steinar
Nr. 3 Haugesund Studentene
Lagleder:
Anders Fyrileiv
Lars, Ketil, Anders, Kjartan, Dag Erik, Nikolai, Håkon,
Rune og Joakim
Klasse 8 B-sluttspill
Vinner: OBOS
Lagleder: Eddie Chr. Thomas
Asbjørn, Eddie, Ronny, Hamdi, Geir, Siren, Stine, Ole Kristian
og Ottar
Bamble Mester:
PULS Skjærgården
Lagleder: Svein-Erik Nilsen
Kjetil, Svein-Erik, Susanne, Ken, Bjørn Olav, Christopher
og Marius
|